administrativní budova Blox

Administrativní budova Blox v pražských Dejvicích, ve které má své kanceláře například společnost Amazon, mění vlastníka. Od investiční skupiny CFH ji koupil realitní holding Českomoravská Nemovitostní (ČMN). Podle informací Euro.cz a E15.cz, které potvrdil předseda představenstva ČMN Radek Stacha za ni zaplatí více než dvě miliardy korun.

“Blox je typ budovy, která nám přesně zapadá do portfolia. Jde hlavně o její výjimečnou dostupnost jak do centra Prahy, tak na letiště, a o její vybavenost nejmodernějšími technologiemi,“ okomentoval pro web Euro.cz transakci Stacha.

Českomoravská Nemovitostní tak kupuje už třetí takto významnou nemovitost v Praze za poslední rok. Letos v červnu koupila za více než miliardu korun jednu administrativní centrum Crystal na Vinohradech a loni v prosinci budovu v horní části Václavského náměstí.

Mimo zmiňovaných dvou nemovitostí patří do portfolia ČMN v Praze například také centrála koncernu Nestlé v Modřanech nebo sídlo společnosti Volkswagen Financial Services.

Zdroj: Euro.cz

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account