Skupina B3 Technology konsoliduje pod svá křídla šestici realitních portálů v čele se serverem Videobydlení.cz. Za skupinou B3 Technology stojí od začátku spoluzakladatelé Jiří Tschiharsch, Miroslav Hejna a Jakub Veverka, kteří před devíti lety založili realitní portál Videobydlení.cz.

Ten se zaměřuje hlavně na video-prohlídky a edukaci trhu realitních kanceláří. Postupem času portfolio rozšiřovali o další realitní portály, ať už akvizicí, či založením nové značky.

Jiří Tschiharsch (CEO), Miroslav Hejna (CTO) a Jakub Veverka (partner pro strategii) společně vyvinuli systém řízení toku realitních inzerátů napříč všemi servery. Systém nyní umožňuje zařadit do portfolia další realitní servery. Skupina je připravena na další akvizici a chystá se nadále posilovat svou pozici.

Strategický cíl B3 Technology je konsolidovat trh s realitními portály a nabídnout tak realitním kancelářím alternativu inzerce k největším hráčům. S heslem „Inzerce, která Vám stačí“ cílí na kanceláře, které z jakýchkoli důvodů nechtějí využívat služeb jedničky a dvojky na trhu,“ vysvětluje Jiří Tschiharsch z B3 Technology.

Od 1. července 2021 jsou součástí skupiny realitní portály Videobydlení.cz, Realitypro.eu, Vitio.cz, Bydlisnami.cz, Realitymat.cz a Origo-reality.cz. Soustava portálů nabídne především jednotný platební systém a přívětivou cenovou politiku.

Do klientského portfolia patří jak největší finančně poradenské skupiny, které návštěvníkům zajišťují kompletní financování, tak živnostníci a společnosti zajišťující komplementární služby k bydlení.

Reálná čísla konsolidovaných portálů:

  •          Trojka na trhu realitních portálů
  •          Roční návštěvnost skupiny portálů přesahuje 10 000 000
  •          Zobrazíme více než 17 000 000 nabídek za rok
  •          Ročně doručíme přes 150 000 unikátních zájemců o nemovitosti
  •          Přes 2 000 realitních kanceláří
  •          300 000 členů ve vlastních realitních skupinách na sociální síti Facebook
  •          Měsíčně vygenerujeme hypoteční leady o objemu přes 300 000 000 Kč
  •          Odešleme více než 100 000 e-mailů do B2B a B2C segmentů měsíčně

Směřování skupiny B3 Technology se neopírá jen o klasickou inzerci nemovitostí, ale ve struktuře vznikají další projekty. Například unikátní realitní robot Estatoid pro hlídání nových nemovitostí, marketingová společnost B3 Marketing, vzdělávací institut B3 ACADEMY či e-shop s bio kosmetikou StayBio.

 

Zdroj: B3 Technology

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account