Vendo Park Mnichovo Hradiště - (c) Petr Bedrna - DECO group

Společnost Trei Real Estate GmbH (dále jen Trei), projektový developer a vlastník rezidenčních a maloobchodních nemovitostí s působností po celé Evropě, staví v České republice již šestý retail park pod značkou Vendo Park. Ten se nachází v Mnichově Hradišti, asi hodinu jízdy severovýchodně od Prahy. Celkové investiční náklady činí 2,6 mil. eur a dokončení je naplánováno na druhé čtvrtletí roku 2020. Společnost plánuje, že si objekt dlouhodobě ponechá.

Již od počátku výstavby v srpnu letošního roku je Vendo Park plně pronajat. Nabízí prostory pro zavedené maloobchody Planeo (elektronika), dm (drogerie), Super Zoo (chovatelské potřeby) a Pepco (non food, dekorace, nábytek, textil). Vzniká přímo vedle Penny Marketu, který již patří do aktiv společnosti Trei. Obě nemovitosti mají společnou nájemní plochu 3 300 m2, přičemž 1 800 m2 připadá na Vendo Park a 1 500 m2 na Penny Market. Společnost Trei investovala do obou objektů celkem 4,1 milionů eur.

Pepijn Morshuis, CEO společnosti Trei Real Estate, dodává: „Vedle Polska pro nás Česká republika představuje druhý nejdůležitější trh při budování portfolia retailových nemovitostí ve střední a východní Evropě. Typ nemovitosti Vendo Park se ukazuje jako trvale udržitelný. To se projevuje mimo jiné tím, že jsme již na začátku výstavby podepsali nájemní smlouvy na 100 % plochy. S výstavbou v Mnichově Hradišti uděláme další krok k našemu cíli, jímž je celkem zhruba 50 retail parků v Polsku, v České republice a na Slovensku.”

Společnost Trei má v současné době v České republice v portfoliu dalších pět Vendo Parků: v Jablonci nad Nisou, Kyjově, Mohelnici, Roudnici nad Labem a Vlašimi. Kromě České republiky Trei plánuje, rozvíjí a spravuje maloobchodní parky pod značkou Vendo Park také v Polsku a na Slovensku. V současné době má společnost v těchto zemích 23 Vendo Parků.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account