Ředitelem společnosti Wirtuuu a. s. byl jmenován Jiří Bonk, který dosud působil v jejím širším vedení. Stavební společnost Wirtuuu a. s. také mění svou strukturu a založila pět nových dceřiných firem, které budou fungovat jako realizační část společnosti.

„S rozvojem naší firmy jsme se rozhodli přistoupit k jejímu většímu rozčlenění. Snažíme se tak dosáhnout větší odborné specializace všech oblastí, kterým se věnujeme a poskytnout tak našim zákazníkům kvalitnější služby,“ říká Jiří Bonk, nově jmenovaný ředitel této stavební společnosti.

Společnost Wirtuuu letos také zahájila spolupráci se světoznámou značkou Stradivari, která je určena především pro nejnáročnější klientelu. Spolupracovat budou zejména při tvorbě interiérů luxusních nemovitostí. Zajistí kompletní návrh designu interiéru včetně nábytku a zařizovacích předmětů, stejně tak kompletní dodávku samotných prací stavby či rekonstrukce celé budovy či bytu.

Nově vznikají společnosti Lightway daylight s.r.o., Terasy, ploty, podlahy Wirtuuu s.r.o., Střechy, fasády, izolace Wirtuuu s.r.o., Metal Art Wirtuuu s.r.o. a Ostrovní budovy Wirtuuu s.r.o.

Stavební společnost se vedle kompletních staveb na klíč, specializace na střechy, fasády, světlovody, terasy, schodiště apod., zaměřuje také na nové směry, jako je vývoj ostrovních domů. „Koncept ostrovních domů je relativně mladý. Jedná se o energeticky a materiálově soběstačný dům, který si energii vyrábí sám a recykluje odpady. Věříme, že právě zde je budoucnost stavebnictví,“ uzavírá Jiří Bonk.

 

Zdroj: Wirtuuu

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account