Česká stavební společnost Wirtuuu zahajuje spolupráci se světoznámou značkou Stradivari. Pracovat spolu budou zejména na kompletní práci na stavbě a rekonstrukcích interiérů luxusních domů a bytů.

Stradivari Wirtuuu Studio v Praze bude vycházet vstříc požadavkům nejnáročnějších klientů. Pro nemovitosti v Praze nabídne kompletní návrh designu interiéru včetně nábytku a zařizovacích předmětů. Stejně tak kompletní dodávku samotných prací stavby či rekonstrukce celé budovy či bytu.

„Již mnoho let se chystáme začít rozvíjet naši značku v České republice, ale hledali jsme správného místního partnera,“ říká Luca Stradivari, potomek slavného houslařského rodu italských umělců. „Nyní budeme se společností Wirtuuu do ČR přinášet jedinečný italský design pro místní i mezinárodní klienty,“ dodává Stradivari.

Italský design a jméno Stradivari je jedna věc, ale kvalita skutečného provedení v realitě našich českých stavebních firem je věc druhá. Proto je unikátní právě spojení myšlenky designu a skutečného provedení stavebních a dokončovacích prací.

„Důležité je, že všechny povrchy, finiše, nábytek budou dodávat vybraní a vycvičení italští řemeslníci, kteří pracují přímo pro značku Stadivari a pro její realizace po celém světě více než 20 let,“ říká Jiří Bonk ze stavební společnosti Wirtuuu. Nestane se tedy, že by se neodbornou manipulací s kvalitní a drahou dlažbou či obklady z Itálie znehodnotil design a povrchy, které Stradivari Wirtuuu Studio navrhuje.

„Z praxe víme, že u luxusních interiérů bývá kamenem úrazu a častým důvodem zklamání náročných klientů právě kvalita zpracování. Proto jsme rádi, že můžeme oznámit tuto exkluzivní spolupráci se značkou, která je zárukou kvality a tradice,“ uzavírá Jiří Bonk z Wirtuuu.

Zdroj: Wirtuuu

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account