V rámci RVI jsme podrobili analýze všechny dostupné nabídky pojistek pro makléře dle nového zákona č. 39/2020 Sb., zákona o realitním zprostředkování. Porovnali jsme několik kritérií, jako je cena, pojistné krytí, schopnost likvidace události, srovnávače úrovní pojišťoven atd. Ve finále nám vyšlo několik zajímavých produktů a ty bychom Vám postupně představili.

První, a pro mnohé nejdůležitější kritérium, je cena. Poté, co minulý týden jedna pojišťovna mírně navýšila nejnižší pojistné, je na trhu jediný subjekt, který nabízí základní pojištění výrazně pod dva tisíce korun.

Pro realitního zprostředkovatele, fungujícího pod jakoukoli RK, s ročním hrubým příjmem do 1 milionu Kč, činí pojistné pouze 1.792,-Kč. Pokud takový makléř funguje samostatně, pojistka se pohybuje od 2.428,-Kč. A kdo tento produkt nabízí?

Maxima pojišťovna a.s.

Zatím nevíme, jak dlouho budou tyto podmínky platit. Osobně nečekám, že to bude extra dlouho, obzvlášť, když zákon bude účinný k 3. březnu 2020 a povinnost doložit pojistku, aby mohl makléř dál fungovat, jsou pouhé 2 měsíce od účinnosti zákona.

Pro zájemce o více informací přikládám odkaz na informace o produktu Maxima pojišťovny a formulář, pomocí kterého můžete požádat o nezávaznou kalkulaci. Pokud chcete cokoli probrat, kontakt na produktového manažera je – David Balun, tel. 608 763 679, email: balun@maxima-as.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account