V roce 2023 čeká realitní trh nelehká doba. Leadři významných realitních kanceláří se s Vámi podělí o své plány na to, jak z krize udělat příležitost a z nové situace na trhu vytěžit maximum. Vemte jed na to, že nikdo z řečníků si nenechá ujet vlak a nechte se inspirovat.

  • Bude opravdu rok 2023 krizí?
  • Jaké budou nové trendy?
  • Co bude největší výzvou?
  • Dojde k přeskupení sil na trhu?

 

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Ivana Cikánková, majitelka realitní kanceláře Gepard reality, členka dozorčí rady ARK ČR, zakládající členka a partner RVI ČR

Ivana je lektorka a konzultantka pro realitní trh (realitní kanceláře, makléře), aktivní realitní makléřka a zakladatelka projektů Ženy v realitách a Realitního vzdělávacího institutu.

Tomáš Jelínek, výkonný ředitel ve společnosti CENTURY 21 Czech Republic

Původně vystudovaný fyzik, který začal podnikat od začátku 90. let, od cestovní kanceláře, přes ZEPTER, k práci poradce v poradenské společnosti odkud si odskočil do Melbourne na HOOK University (jak sebevzdělání, tak výuka). Po návratu do Čech v roce 2004 působil v pojišťovnictví GČP (vždy v obchodě, odchod z pozice Zemského ředitele po 15ti letech), získání MBA. Od 2019 se plně věnuje jen Realitám ve spojení s C21, kde zhodnocuje i zkušenosti z vlastních realit.

Ondřej Mašín, výkonný ředitel v Bidli reality

Ondřej Mašín vystudoval FTVS UK v Praze. V roce 2005 byl spolu s několika dalšími lidmi u zrodu realitní kanceláře M&M reality. Začátkem roku 2014 vstoupil do Reality IQ a zasloužil se o výrazný rozmach pobočkové sítě. Za svoji kariéru proškolil více než 5 000 lidí v oboru realit a sestavil funkční vzdělávací systémy ve všech společnostech, ve kterých působil. V lednu 2018 se Reality IQ a RSH reality spojily a vytvořily novou silnou značku Bidli reality, která je součástí unikátního projektu Bidli. Ondřej je výkonným ředitelem Bidli reality.

Jan Borůvka, generální sekretář Asociace realitních kanceláří České republiky

Generální sekretář Asociace realitních kanceláří České republiky Jan Borůvka do roku 1991 pracoval v souladu se svou původní kvalifikací architekta jako projektant. Od roku 1991 se věnuje realitnímu sektoru – zastával pozici konzultanta a působil také ve vedení několika společností. V roce 1997 Borůvka získal jako jeden z mála Čechů prestižní americký certifikát Certified International Property Specialist (CIPS).

Jan Hrubý, CEO ve společnosti RE/MAX Czech Republic

Jan Hrubý se začátkem roku 2019 připojil k týmu RE/MAX, kde působí na pozici Chief Executive Officer a uplatňuje svou výbornou znalost práce s franšízanty, procesního a systémového řízení i inovátorský přístup.

Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY

V realitách začínal v roce 2003, v roce 2006 založil společnost NEXT REALITY, v roce 2016 odstartoval model franšízové sítě NEXT REALITY PARTNER. Je aktivní v celém oboru a snaží se přispívat ke kultivaci realitního prostředí. Člen výkonné rady ARK ČR, spoluzakladatel Realitního vzdělávacího institutu a Odborných realitních konferencí, spoluautor ankety Realiťák roku, předseda sekce Realitní při Hospodářské komoře hl. města Prahy.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account