Nemáte rádi nudné přednášky? My taky ne.
Vývoj cen nemovitostí a reposazeb, GDPR, AML, ZRZ, bla, bla, bla…Nebylo toho už dost? Proč makléři nepracují s emocemi zájemců, i když právě ty jsou nejsilnějším, a v důsledku jediným prodejním nástrojem?
Jak pracovat se strategií a jednotlivými aspekty prezentace pro dosažení nejlepších výsledků?
Co můžete udělat proto, aby se vaše služba stala nezapomenutelným zážitkem pro kupující i prodávající? Dobře nastavená prodejní cena, obchodní kvality makléře, povedená prezentace…To už je stará známá. Co když ale existuje rovina prodeje, která se neškolí na realitních akademiích a už vůbec o ní není řeč na konferencích a v panelových diskusích?

Přijďte s Tadeášem objevit fenomén, který vám pomůže nemovitosti nabírat, prezentovat, ale především prodávat efektivněji, rychleji a s lepšími výsledky. Lidi totiž nakupují očima a srdcem – a my můžeme emoce v divácích vzbudit, rozdmýchat…nasměrovat?

Vybavíte si slavný slogan společnosti Apple „Think different“? Až budete z přednášky odcházet, věříme, že se na svět budete dívat podobně, jako Craig Tanimoto, který má slavnou reklamní kampaň Applu na svědomí.

 

Začněte „Myslet jinak“.

#tudyvedecesta
#vbarakujsmedoma“

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Tadeáš Lenc

CEO ve společnosti Studio Barák

Tadeáš je spoluzakladatelem projektu Studio BARÁK a jednatelem společnosti.
Už mnoho let se věnuje fotografii i dalším kreativním činnostem, jako je video, kresba či hudba. Tadeáše můžete v rámci BARÁKu potkat přímo na zakázkách, nebo se s ním spojit v rámci sjednání zakázky nebo poradenství stran prezentace a marketingu nemovitostí. Taky má na starosti marketing a rozvoj firmy.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account