Nenechte si ujít další z audiozáznamů z konference REALITYfest. Téma přednášky je určené jak pro finanční poradce, tak realitní makléře: Jak být v TOP 10.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je audiozáznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze, v kongresovém hotelu Clarion a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Vít Schaffarczik

Marketingový specialista

Vít Schaffarczik se výkonností reklamě na Facebooku věnuje od roku 2015. Během této doby s klienty proinvestoval více než 100 milionů Kč a vyzkoušel všechno od A až do Z. Ať už se jedná o získávání leadů, desítky HR kampaní, výkonnostní reklamy pro e-shopy a propagaci služeb včetně těch realitních. Aktivně spravuje kampaně ve více než 10 státech Evropy. Není na to sám, spolupracuje v týmu s Honzou Bartošem, kde společně s dalšími kolegy spravují kolem 100 reklamních účtů.

Tomáš Kučera

Realitní makléř, zakladatel institutu CHYTRÝ MAKLÉŘ

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Poté založil již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Dnes pracuje jako samostatný realitní makléř se svým týmem specializovaných odborníků od profi prezentace až po nemovitostní marketing. Prodává nemovitosti VIP klientům i významným osobnostem od bytů, vil, činžovních domů přes komerční areály až po např. zámek knížete Kinského.

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace…
Je autorem šesti knih, tři jsou již bestseller.

Tomáš Rusňák

Autor vzdělávacího podcastu Hypotécast, majitel společnosti TAURUM finance

Tomáš Rusňák je jedním z nejznámějších hypotečních specialistů v České republice, který pomohl zpracovat více než 450 hypoték v celkovém objemu přesahujícím 1,6 miliardy Kč. Je spolumajitel hypoteční firmy TAURUM finance s.r.o. a má za sebou spolupráci na projektech s Ministerstvem financí ČR nebo Českou národní bankou. Je tvůrcem velmi úspěšného vzdělávacího podcastu o hypotečním a realitním trhu s názvem Hypotécast. Pravidelně školí, přednáší na konferencích a vysokých školách a přispívá svými názory do médií. Více informací o hypotékách, podcastu a Tomášovi můžete najít na jeho webu: www.tomasrusnak.cz

Pavel Fara

Zakladatel aplikace Chytrý poradce

Pavel Fara je podnikatel, který vede dvě vlastní firmy. Sám ve svém podnikání těchto příležitostí využívá. Je vizionářem, který úspěšně propojuje podnikatelské a obchodní aktivity v živém a v digitálním světě.

V roli lektora a konzultanta ukazuje firmám i obchodníkům, jak díky tomu prodávat víc. Žádná teorie. Jenom Pavlovou praxí prověřené postupy.

Od roku 2007 provozuje aplikaci E-konzultant, která slouží finančním poradcům k vytváření vlastních webových stránek.

V roce 2012 stál u zrodu portálu www.KurzyProRadost.cz, ze kterého se stal prostor s největší nabídkou tvořivých on-line kurzů.

Vedle těchto projektů se Pavel věnuje vzdělávání a mentoringu. Jeho živými kurzy a on-line kurzy už prošlo víc než 34 tisíc účastníků.
Jedním z nejprodávanějších kurzů se stal videokurz Radost z prodeje, nejobsáhlejší česko-slovenský kurz pro obchodníky.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account