Jak dodnes fungoval nákup a prodej podílů? Proč se makléři vyhýbali těmto prodejům? Jak fungují nájmy u podílových nemovitostí? Kde efektivně inzerovat a vyhledávat?

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službě Spotify.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Jan Kučera

CEO ve společnosti Portál Podílů

Od roku 2015 pracoval ve společnosti Monitordražeb.cz na pozici obchodníka. Po fúzi třech společností Adol / Abor / Monitordražeb.cz se již jako obchodní ředitel začal podílet na vývoji nových produktů a služeb společnosti Adol Monitor s. r. o.
Součástí jeho každodenní práce bylo školení IT systémů pro práci v realitách, a to jak ve velkých realitních sítích, tak u malých investičních skupin. Za posledních 7 let v této oblasti stihl proškolit několik tisíc realitních makléřů a investorů. Specializoval se na vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s realitními kancelářemi, makléři a investory. Využíval zkušeností z IT oblasti a své know-how k sestavování jedinečných služeb pro rozvoj podnikání v realitách, které připravoval ve většině případů „na míru“ každému zákazníkovi. V realitním světě začal být vnímán jako partner progresivních společností, kterým usnadňuje procesy a posouvá jejich podnikání.
V dubnu 2022 založil se společníkem JKMP Trade s. r. o. a vytvořili platformu www.portalpodilu.cz, která funguje jako tržiště nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví.

Portál Podílů

Co děláme?
Přinášíme na trh revoluční nástroj na nákup a prodej nemovitostí v podílovém vlastnictví.

Jak to celé začalo?
Doposud neexistoval na realitním trhu efektivní způsob, jak nabídnout svůj podíl k prodeji tou nejběžnější cestou. Zároveň bylo velmi obtížné takovéto nemovitosti vyhledávat, a to nás přivedlo k myšlence vytvořit tržiště podílů.

Co je naším cílem?
Naším cílem je změnit pohled a vnímání společnosti na nákup a prodej podílu. Nejsme pouze inzertní server, přinášíme celkový vhled do této problematiky na blogu www.podily.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account