Objevte revoluci ve financování realitních projektů skrze největší investiční platformu v ČR. Doporučte nám zájemce o úvěr a získejte provizi až 625 000 Kč. Do partnerského programu se můžete přihlásit, ať už jste zkušený úvěrový zprostředkovatel nebo chcete jen využít svých kontaktů jako realitní makléř.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Juraj Sutoris

Obchodní ředitel ve společnosti Investown.cz

Juraj má za sebou přes 16 let zkušeností v obchodě na různých pozicích. Je uznávaný profesionál v oblasti real estate, sales koučinku a motivace. V Investownu má na starosti obchod, budovaní a vedení obchodního týmu v ČR a následně v zemích EU.

Investown

Investown, krom moderní investiční aplikace, kterou využívá již přes 50 000 investorů, nabízí také efektivní a rychlý způsob, jak získat financování pro realitní projekty.

Finanční poradci a realitní makléři si u nás oblíbili partnerský program Investown, díky kterému mohou jednoduše doporučit zájemce o úvěr a získat až 625 tis korun za jedno zprostředkování. S penězi na účtě do 30 dní.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account