Nenechte si ujít a poslechněte si audiozáznam z praktického workshopu aplikací Chytrý web makléře a Chytrý web poradce.

Workshop je určen pro finanční poradce i realitní makléře.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je audiozáznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze, v kongresovém hotelu Clarion a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Michal Fara

Šéf technické podpory aplikací Chytrý web makléře a Chytrý web poradce pro ČR a SR

Michal je šéf technické podpory aplikací Chytrý web poradce a Chytrý web makléře pro Českou a Slovenskou republiku. Je také studentem Ekonomické fakulty. Jeho obor je projektové a procesní řízení a má za sebou úspěšné složené bakalářské zkoušky. Pro chytré aplikace pracuje již od roku 2016 a jeho inovativní přístup oceňují na technické podpoře jak makléři, tak poradci. Se svým týmem Michal vytvořil více než tisíc webů. Rád pomůže i vám.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account