4 hvězdy odhalí své tipy na úspěšné nabírání nových zakázek.

Nenechte si ujít další z audiozáznamů z konference REALITYfest podzim 2023. 

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je audiozáznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze, v kongresovém hotelu Clarion a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Jan Štěpánek

Realitní makléř a spolumajitel TAURUM reality

Za 3 a půl roku z nuly na 10 mil. v provizích. Má stabilně dlouhodobě větší přísun zakázek, než zvládne sám obsloužit.

Honza je majitelem realitní kanceláře TAURUM reality a úspěšným realitním makléřem. Makléřem tělem i duší.
Prozradí vám, co udělal, aby těchto výsledků dosáhl a dá vám návod, jak můžete i vy.
„Nebudu plýtvat čas posluchačů žádným teoretickým motivačním tlacháním, které pak v terénu většina neudělá a neaplikuje. Ukážu konkrétní příklady, konkrétní nástroje, konkrétní akce. To, co já dělám a co mi funguje.“

Branislav Čuri

Realitní makléř

Braňo je slovenská hvězda, která vám prozradí, jak dělá osobní brand (marketing), který mu ročně přinese zakázky za 230 mil. Kč. To, jak je Braňo na Slovensku známý, to by mu mohl závidět nejeden makléř u nás. Jeho verze makléře Supermana – Čurimena se stala doslova hitem Slovenska.

Martin Románek

Realitní makléř

Takové skvělé know-how jen na REALITYfestu prozradí jeden z nejúspěšnějších makléřů v Česku. Kde bere Martin ty exkluzivní zakázky? Skvělé klienty? Co se skrývá za jeho velkým úspěchem v oboru? Řekne a ukáže vám to osobně, detailně a jak je jeho dobrým zvykem ochotně.

Tomáš Kučera

Realitní makléř, zakladatel institutu CHYTRÝ MAKLÉŘ

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Poté založil již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Dnes pracuje jako samostatný realitní makléř se svým týmem specializovaných odborníků od profi prezentace až po nemovitostní marketing. Prodává nemovitosti VIP klientům i významným osobnostem od bytů, vil, činžovních domů přes komerční areály až po např. zámek knížete Kinského.

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace…
Je autorem šesti knih, tři jsou již bestseller.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account