sale

Realitní společnost Maxima Reality letos plánuje meziroční zvýšení obratu z prodaných nemovitostí minimálně o pětinu na dvě miliardy korun. Má k tomu přispět i rozšíření působnosti do všech krajů v Česku. Firma dosud působila pouze v Praze a středních Čechách.

“Na jaře jsme chvíli zvažovali, zda s expanzí nepočkat, vše už ale bylo připravené, tak jsme ji spustili. Bereme krizi jako příležitost se rozrůst, mezitímco zbytek trhu se pročistí. Realitní byznys totiž není veřejností vnímán příliš dobře, a to bych rád změnil,” sdělil ředitel Maxima Reality Vladimír Zuzák.

Jak dále uvedl, expanze do regionů firmu stála zhruba deset milionů korun. Návratnost očekává do roku a půl až dvou let. “Počet realitních specialistů se zvýší z původních 14 na 31. V tuto chvíli již pokrýváme všechny regiony kromě Karlovarského a Jihočeského kraje. Ty by ale měly být obsazeny ještě do konce roku,” doplnil Zuzák.

Maxima Reality je česká realitní kancelář, která poskytuje služby při prodeji a pronájmu nemovitostí. Na trhu působí 23 let. Od roku 2019 je jejím majitelem Vladimír Zuzák, předtím spadala do holdingu Finep.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account