Šarlota a Michal představí Cenovou mapu Sreality.cz a ukáží, jak ji využít spolu s dalšími nástroji při vaší práci. Zároveň vás provedou zákulisím jejího vzniku.

Jaký je recept na přípravu a jaké ingredience je potřeba zpracovat?

A jak vypadá Cenová mapa Sreality.cz k datu 21.11.2023?

“Cenovou mapu, která zobrazuje celé Česko, si uživatelé mohou nechat na stránce rozpadnout do jednotlivých krajů, okresů i obcí a jejich částí. Vyhledávat lokalitu si mohou až na úroveň ulice, kde si lze projít jednotlivé transakce. Více detailů o mapě čtěte zde.”

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Šarlota Smutná

Datová analytička Seznam.cz

Pracuji jako datová analytička ve společnosti Seznam.cz a poslední tři roky se věnuji především datům z realitního portálu Sreality.cz. Analyzuji chování uživatelů na webových stránkách a zároveň se věnuji vývoji nabídkových i reálných cen českých nemovitostí. Společně s týmem Sreality.cz jsme připravili volně dostupné analytické nástroje, kde zpřístupňujeme naše data.

Michal Pazdera

Externí konzultant Sreality.cz

Podnikání a aplikace si jsou v některých ohledech velmi podobné. Obojí může hezky vypadat, ale nemusí mít správný základ. Realitní makléři i finanční poradci jsou podnikatelé a aplikace pro svou práci používají několikrát denně. Makléři i poradci dobře vědí, že není lehké vytvořit v podnikání rovnováhu mezi tím, co je správné, co se musí, co se nesmí, co poškozuje je nebo jejich klienty a co jim naopak pomáhá rozvíjet jejich podnikání a dosahovat stanovených cílů. Od roku 2015 pomáhám realitním makléřům s tím, aby správně, legálně a přitom obchodně realizovali projekty, které přináší užitek jim i jejich klientům. A proto jsem se jako externí konzultant podílel na Cenové mapě Sreality.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account