Ukážeme si jaké marketingové kanály existují a jak je využít k získání nových kupujících nebo prodávajících. Nebudou samozřejmě chybět sociální sítě jako Facebook, Instagram a LinkedIn, nastíním vám nové možnosti využití TikTok reklam, tiskovin, ale také třeba i e-mailingu. Nastíníme si tok klienta a zlepšení akvizičních procesů pomocí chytrého chatbota, které umí mimo jiné nacenit nájem, nebo cenu nemovitosti do SMS. Nakonec si ukážeme, jakým způsobem lead validovat a jak s ním dále pracovat v obchodu.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google Podcast a Pocket Casts

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Jan Ružička

Jednatel společnosti šéfbot s.r.o.
O chatboty se zajímá již od roku 2016. Zkušenosti sbíral v Dánsku, Německu, ale také v Anglii, kde měl firmu zaměřenou na věrnostní karty právě skrze chatbot. V roce 2019 se vrátil do České republiky a založil firmu šéfbot s.r.o., která se zabývá tvorbou komunikačního nástroje chatbot. Toho na webových stránkách využívají stovky klientů, od jednotlivců až po velké korporátní klienty, které zná téměř každý.

PriceHubble

PriceHubble byl založen s cílem přinést transparentnost na trhy s nemovitostmi po celém světě. Našim klientům poskytujeme přehled a řešení, která jim umožňuje přijímat chytřejší rozhodnutí o nemovitostech a umožňuje jim zvýšit kritické výkonnostní metriky v jejich podnikání (např. konverze klientů, udržení nebo výnos z pronájmu).

Od té doby PriceHubble shromáždil jedinečný tým datových vědců, inženýrů a ostřílených podnikatelů, aby svým klientům poskytoval nejpokročilejší informace o nemovitostech, které jsou hladce integrované do jejich každodenních obchodních procesů.

Jako B2B společnost PriceHubble svými digitálními řešeními oslovuje banky, správce aktiv, vývojáře, správce nemovitostí a realitní makléře. PriceHubble má tu čest být podporován investory světové třídy. Více než 130 specialistů pracuje pro PriceHubble s kancelářemi v Curychu, Paříži, Berlíně, Vídni, Amsterdamu, Tokiu a Praze a působí již v 9 zemích. Vždy hledáme ty nejlepší talenty, kteří by se připojili k této vzrušující cestě.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account