Petr Makovský, zakladatel celého projektu, představí, jak díky projektu Realiťák roku prorazit na realitním trhu. Zvyšte povědomí o svých činnostech, staňte se důvěryhodným makléřem a prezentujte své dovednosti. Právě zpětná vazba od klientů, kteří jsou zároveň hlasující v anketě Realiťák roku vám pomůže získat nové zákazníky a přinese patřičnou mediální pozornost.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Petr Makovský, Zakladatel projektů Realiťák a Realitka roku, Výkonný ředitel Reality.iDNES.cz

Petr Makovský je profesionálem se zaměřením na obchod, marketing a provoz s více než 20 letým působením ve společnostech patřících ke špičkám ve svém oboru. Jeho hlavním zaměřením jsou oblasti řízení obchodních organizací, marketing a komunikace, call centra a produktový vývoj a řízení P&L.

Pavel Rakouš, Vedoucí oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj

Ing. Bc. Pavel Rakouš (*1964) pracuje na Ministerstvu pro místní rozvoj (MMR) od roku 1996 po předchozí praxi na městském úřadu ve funkci tajemníka a později jako zástupce starosty pro majetek a investice. Na MMR pracoval postupně v řadových referentských funkcích stejně jako ve funkcích poradce ministra, ředitele odboru či jiného vedoucího pracovníka, většinou v oblasti bytové politiky, veřejných dražeb, hospodaření s majetkem a legislativy. Aktuálně je vedoucím oddělení realitní činnosti, hlavní osobou, která připravila na MMR návrh zákona o realitním zprostředkování, který je od března 2019 připraven k projednání v poslanecké sněmovně. Dozoruje také činnost akreditovaných osob, které mohou poskytovat vzdělání a přezkoušení v profesní kvalifikaci „obchodník s realitami“.

 

Monika Lukášová, Projektová manažerka Reality.iDNES.cz

Monika Lukášová je projektovou manažerkou v rámci realitního portálu Reality.iDNES., na poli realit se pohybuje již 10 let, od roku 2018 zároveň ředitelkou soutěže Realiťák roku a předsedkyní její odborné poroty, jejíž ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem. Soutěž vyhlašují Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová.

 

Adam Šimoník, Certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj

Adam Šimoník se specializuje na zprostředkování exkluzivního prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře zná. Nikoho proto nepřekvapí, že je dlouhodobým držitelem titulu nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj. A co víc, stal se také dvojnásobným celorepublikovým vítězem prestižní ankety Realiťák roku.

Zdeněk Mrňák, Next Reality

Marek Izera, OSMITZ IZERA Reality

Petra Wölflová, Realdomus

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account