Do své talkshow REALITYBEZOBALU si Ondřej Jaroš zve nejzajímavější osobnosti realitního světa. Tentokrát pozval rovnou tři ostřílené makléře – Karla Hubáčka, Jiřího Hanouska a Ondřeje Černovického. Na otázky nejen ze světa realit, ale také na otázky na tělo hosté pořadu odpovídali na konferenci REALITYfest, která se uskutečnila 8. listopadu v Praze.

Podcasty

Zvukový záznam  MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google Podcast a Pocket Casts.

Karel Hubáček

Realitní makléř

Karel Hubáček se věnuje realitám od roku 2002. V průběhu své dosavadní realitní kariéry již uzavřel přes 800 úspěšných obchodů, při nichž získal mnoho znalosti a zkušenosti při zastupování klientů v celé řadě transakcí. V rámci své několikaleté činnosti rovněž spolupracuje se zahraničními partnery a s tuzemskými investory. Se svým teamem dosáhl třikrát mezinárodního ocenění CENTURION a zároveň je členem síně slávy CENTURY 21 Czech Republik. Patří tak historicky mezi nejúspěšnější makléře sítě CENTURY 21 v ČR. Mimo prodávání a pronajímání nemovitostí se stará i o klienty, kteří chtějí v realitách investovat peníze jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Karel byl zakladatelem třech realitních společností, ve kterých se svými partnery vychoval řadu úspěšných makléřů. Za své výsledky vděčí vzdělávacímu systému a mentorskému vedení z MLM podnikání Amway. Díky svým zkušenostem je často zván jako host na různá školení pro realitní makléře. V rámci akademie CENTURY 21 moderuje pořad pro realitní specialisty, kam zve úspěšné osobnosti ze světa realit, sportu, kultury a byznysu.

 

Jiří Hanousek

Realitní makléř

Jiří Hanousek se v českém obchodním rybníčku pohybuje už více než deset let. Zkušenosti s obchodem získával postupně – svoji cestičku si vyšlapával nejdřív ve stavebnictví, kde prodával garážová vrata a stínicí techniku. Pak se rozhodl pro změnu a zamířil do oblasti finančních služeb. Tam se z úspěšného obchodníka stal úspěšný manažer. Ve své společnosti měl v dobách největšího rozpuku přes šedesát obchodníků. Ale jak sám říká – to byly ty „nudnější“ časy. Ta největší zábava měla teprve přijít.

Realiťák z Wall Street anebo Kazma v realitách. Tak mu dnes mnozí přezdívají. A proč? To pochopíte, jakmile shlédnete jeho realitní videa. Prezentace Jiřího Hanouska je všechno možné, ale rozhodně ne tradiční nebo nudná. Někteří ji milují, jiní nenávidí, ale hlavně se o ní mluví. Není to ještě ani rok, co Jiří vnesl svěží vánek do konzervativních realitních vod, a přesto už zmínky o jeho prodejích začaly zaplňovat mediální prostor. Nemovitosti, které prodává, se dostaly do hlavního vysílacího času České televize nebo na stránky prestižního časopisu Forbes.

Pod hlavičkou Realitních služeb pro náročné zkrátka Jiří dělá to, co umí nejlépe – prodává.  Sebedůvěra a vysoké cíle mu rozhodně nechybí. Tohle všechno je prý totiž teprve začátek.

Ondřej Černovický

Realitní makléř

Makléř, který je přesvědčený o vlastní dokonalosti a který vám bude při každé příležitosti dokazovat svou velikost? Tak přesně takový nejsem. Nepoužívám nekalé obchodní taktiky a nejsem agresivní vyjednavač. Pracuju, protože mě to baví. Složenky platit musím, ale peníze nejsou moje motivace. Tak přesně to o sobě říká Ondřej Černovický.

Ondřej Jaroš

Jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate

V realitách se pohybuje od roku 2008. Působí jako jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate, kde mám na starost 25 realitních makléřů. Věnuje se také externímu školení makléřů a manažerů po celé ČR. Aktivně se stále věnuje i realitám jako makléř. Je jedním ze spolumajitelů Realitního vzdělávacího institutu (RVI), který školí a vzdělává makléře po celé České republice. Pod Realitní vzdělávací institut také spadá Realitní Akademie, kde má pozici managera celého projektu.

Realitní vzdělávací institut

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account