Jak rozjet vlastní realitní kancelář? “Rozdíl mezi dobrým realitním makléřem a úspěšným majitelem realitní kanceláře je jako rozdíl mezi špičkovým kuchařem a majitelem restaurace,” říká Michal Pazdera, spoluzakladatel a spolumajitel realitní kanceláře Justo. Jak vypadá a jak by měla vypadat práce realitního makléře? Je potřeba mimo jiné přistupovat ke klientům podle jejich potřeb. Proč nefunguje služba makléřů na straně kupujícího? A co by měl realitní makléř v této službě nabídnout a co si za ni říci? Jak funguje a měla by fungovat Asociace realitních kanceláří? Jak přistoupit k opatřením proti praní špinavých peněz?

Michal Pazdera

Spoluzakladatel a spolumajitel JUSTO Česká republika

Michal je specialista na propojení realitní oblasti a práva. Jeho oblíbenou činností je zapojení právních otázek do každodenní činnosti makléřů i realitních kanceláří formou softwaru, procesů, školení i dokumentace. Mezi jeho oblíbená témata patří AML, GDPR, NOZ, ochrana spotřebitele, PENB a další právní speciality v návaznosti na řízení kanceláře a realitní transakce.

I proto loni zastupoval Českou republiku při hodnocení výborem MONEYVAL a letos při setkání se zástupci Mezinárodního měnového fondu.

V realitách působí 11 let. Ve svých 27 letech působil na pozici generálního ředitele české realitní sítě. Vykonával funkci předsedy dozorčí rady Realitní komory České republiky.

V roce 2015 spoluzaložil společnost JUSTO, která je realitní sítí se specializací především na právní podporu a vzdělávání. Je optimistou, který stále věří ve zlepšení realitní pověsti.

Ondřej Jaroš

Jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate

V realitách se pohybuje od roku 2008. Působí jako jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate, kde mám na starost 25 realitních makléřů. Věnuje se také externímu školení makléřů a manažerů po celé ČR. Aktivně se stále věnuje i realitám jako makléř. Je jedním ze spolumajitelů Realitního vzdělávacího institutu (RVI), který školí a vzdělává makléře po celé České republice. Pod Realitní vzdělávací institut také spadá Realitní Akademie, kde má pozici managera celého projektu.

Realitní vzdělávací institut

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account