Již legendární videoseriál Ondry Jaroše REALITY BEZ OBALU – tentokrát live.

Ondra si pozval nejzajímavější osobnosti realitního světa a připravil si na ně otázky z jejich profesního i soukromého života.

A protože z live verze nic nejde “vystřihnout”, můžete si být jistí, že Ondra své hosty šetřit nebude.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Ondřej Jaroš

Jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate

V realitách se pohybuje od roku 2008. Působí jako jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate, kde má na starost 27 realitních makléřů. Věnuje se externímu školení makléřů a manažerů po celé ČR. Aktivně se stále věnuje realitám jako makléř.

Adam Šimoník

Certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj

Adam Šimoník se specializuje na zprostředkování exkluzivního prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře zná. Nikoho proto nepřekvapí, že je dlouhodobým držitelem titulu nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj. A co víc, stal se také dvojnásobným celorepublikovým vítězem prestižní ankety Realiťák roku.

Juraj Sutoris

Obchodní ředitel ve společnosti Investown.cz

Juraj má za sebou přes 16 let zkušeností v obchodě na různých pozicích. Je uznávaný profesionál v oblasti real estate, sales koučinku a motivace. V Investownu má na starosti obchod, budovaní a vedení obchodního týmu v ČR a následně v zemích EU.

Ondřej Černovický

Realitní makléř

Makléř, který je přesvědčený o vlastní dokonalosti a který vám bude při každé příležitosti dokazovat svou velikost? Tak přesně takový nejsem. Nepoužívám nekalé obchodní taktiky a nejsem agresivní vyjednavač. Pracuju, protože mě to baví. Složenky platit musím, ale peníze nejsou moje motivace. Tak přesně to o sobě říká Ondřej Černovický.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account