Sreality.cz chceme v blízké budoucnosti inovovat. Nově budou mít inzerenti možnost vytvářet částečně automatizovaně textové popisy nemovitostí, které budou navrženy na základě definovaných atributů inzerátu a také s využitím funkcí velkých jazykových modelů.

Umělá inteligence bude detekovat obsah fotek a nabídne srovnání vybavení nemovitostí ve výpisu inzerátů. Zároveň také chceme, aby uživatelé měli možnost využít rozšířenou realitu v mobilní aplikaci.

Relaunchované Sreality.cz budou využívat aspekty umělé inteligence i rozšířené reality tak, aby si uživatelé mohli ještě lépe představit inzerované nemovitosti a dostali k nim co nejvíce relevantních informací. Chceme, aby byl výběr nemovitosti pro nakupující zážitkem a aby byla podoba inzerátů co nejvíce srovnatelná se skutečnou prohlídkou nemovitostí. To podle nás ve výsledku ocení jak uživatelé, tak makléři a oběma skupinám to bude šetřit čas.

Rozhodně plánujeme zůstat jedničkou v segmentu realitních portálů na českém trhu s nejvyšší návštěvností. Podle loňského průzkumu agentury STEM/MARK jsou nejnavštěvovanějším online realitním portálem právě Sreality.cz, což dlouhodobě potvrzují i „tvrdá” data společnosti NetMonitor.

V neposlední řadě chceme poskytovat kvalitní služby nejen uživatelům, ale i široké a odborné veřejnosti. A to zejména skrze nově uvedené analytické nástroje pod hlavičkou Cenového kompasu Sreality.cz, které chceme blíže představovat odborníkům v branži. Jde o Cenovou Mapu Sreality.cz, Vývoj nabídkových cen a Investiční kalkulačku.

Doba pokročila a s realitními daty si dnes mohou úspěšně hrát i menší investoři a využít je ve svůj prospěch. My jim v tom chceme být spolehlivým partnerem.

Autor je ředitel divize Oborových služeb Seznam.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account