Nestihli jste na REALITYfestu přednášku Víta Schaffarczika, která se věnuje sociálním sítím?

Máme pro vás záznam. Pojďte si poslechnout podcast a Vít vám prozradí, kterých pěti nejčastějších chyb se realitní makléři dopouští a naopak které věci jsou nej.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify.

Toto je audiozáznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2023. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 16. října 2023 v Praze, v kongresovém hotelu Clarion a byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Vít Schaffarczik

Marketingový specialista

Vít Schaffarczik se výkonností reklamě na Facebooku věnuje od roku 2015. Během této doby s klienty proinvestoval více než 100 milionů Kč a vyzkoušel všechno od A až do Z. Ať už se jedná o získávání leadů, desítky HR kampaní, výkonnostní reklamy pro e-shopy a propagaci služeb včetně těch realitních. Aktivně spravuje kampaně ve více než 10 státech Evropy. Není na to sám, spolupracuje v týmu s Honzou Bartošem, kde společně s dalšími kolegy spravují kolem 100 reklamních účtů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account