Zakladatelka a hlavní tvář projektu Ženy v realitách Ivana Cikánková si již tradičně zve ty nejinspirativnější dámy z realitního businessu do své talk show.

Na tuto diskusi jsou srdečně zvány nejen ženy, protože ženský přístup k realitnímu businessu je rozhodně inspirující. Přijďte si poslechnout o cestě realitní džunglí žen, pro které jsou reality jejich životním posláním.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Lucie Spilková

Generální ředitelka a prokuristka ve společnosti MI Estate

Lucie vstoupila do světa realit po 13 letech trvajícím působení ve francouzské společnosti na pozici výzkumného technika laboratoře bezpečnosti potravin.

Přestože jí od útlého věku bavily přírodní vědy a vystudovala mikrobiologii, zajímala se vždy také o svět realit. Nikdy ji ale nenapadlo, že by v tomto oboru zakotvila.

Rozhodla se však pro zásadní životní změnu. Osobní odvaha, cílevědomost a schopnost rychle se učit novým věcem se ukázala jako rozhodující. Lucie využila pracovní nabídky a nastoupila do MI Estate.

Obchod s nemovitostmi ji hned od začátku zcela pohltil. Sama se proto nad rámec svých pracovních povinností každodenně vzdělávala. Výsledkem bylo její povýšení do pozice obchodní ředitelky. Nadstandardní pracovní výsledky pro ni následně znamenaly nabídku funkce generální ředitelky, které se ujala v letošním roce.

Přestože je ve společnosti nejvýše postavenou ženou a zároveň pravou rukou zakladatele MI Estate Maxima Ponomarenka, neustále se podle svých slov učí právě od něj.

Sama o sobě říká, že slovo ne, nemá ve slovníku. Každý je podle ní schopen naučit se cokoli, pokud sám chce. A zvláště v tak dynamickém oboru, jakým je obchod s nemovitostmi.

Ve svém volnu se věnuje rodině, pečení a thajskému boxu.

Osobní motto: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Miroslava Bartošová Chvojková

Realitní makléřka Jaroš & Partners Real Estate

Jako realitní makléřka pracuji od roku 2020. Vystudovala jsem odhadcovství nemovitostí. Po škole jsem odjela do Anglie studovat angličtinu a brigádně jsem pracovala v realitní kanceláři v Londýně. Po návratu jsem se od tohoto oboru odklonila a začala pracovat v personální společnosti. Deset let jsem potom působila v korporátních, personálních společnostech na vysokých manažerských pozicích v ČR i zahraničí. Nyní se vracím zpět ke svému oboru, čímž si plním svůj sen. Sen o práci v realitním businessu, se zkušeností z korporátního světa s báječnou a zkušenou partou lidí. Věřím, že v tomto oboru je důležitá profesionalita, znalost oboru, preciznost a spolehlivost – což je přesně to, co svým klientům nabízím v momentě kdy prodávají nebo kupují svůj domov.

Radka Vajo

Majitelka kanceláře Premium Centrury 21

Pracuji v realitách už 16 let, nejprve jsem působila jako makléřka, pak vedoucí, nyní vlastním licenci a jsem majitelkou kanceláře Century 21 Premium osmým rokem. Už jako makléřka jsem poznala na vlastní kůži prostředí realit a byla jsem jim nadšená. S rozhodujícím krokem k vlastnímu podnikání jsem ani moc neváhala. Viděla jsem, že návratnost investice je jistá.
Podnikám od 20 let, po tom co jsem začala s realitami tak jsem za nedlouho prodala svoje firmy a vše vsadila na jednu kartu a to REALITY. A rozhodne toho nelituji 😊

Ivana Cikánková

Majitelka realitní kanceláře Gepard reality, členka dozorčí rady ARK ČR, zakládající členka a partner RVI ČR

Ivana je lektorka a konzultantka pro realitní trh (realitní kanceláře, makléře), aktivní realitní makléřka a zakladatelka projektů Ženy v realitách a Realitního vzdělávacího institutu.

Je absolventkou Karlovy univerzity, Fakulty tělesné výchovy a sportu. Svou realitní kariéru započala v roce 1998. V roce 2005 zahájila spolupráci na pozici obchodní ředitelky s realitní kanceláří kanceláří Mexx (vedení týmu až 80 makléřů, zvýšení obratu společnosti během jednoho kalendářního roku o 270 %, jen produkce v oddělení prodeje bytů stabilně 8–10 milionů Kč měsíčně).

Od roku 2007 byla spolumajitelkou značek Union Partners a Union Partners Centrála, které po jejím odchodu na mateřskou dovolenou byly úspěšně prodány. Založila a úspěšně vede projekt www.zenyvrealitach.cz – heslem projektu je „Přibližujeme společně svět realit lidem“.

Ivana je také autorka knih „Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem“, „Jak se nespálit při prodeji nemovitosti“ a online kurzu „Home staging v praxi“. Organizuje a realizuje vzdělávací akce pro makléře v ČR a na Slovensku.

Je spoluzakladatelkou Realitního vzdělávacího institutu a Odborných realitních konferencí, spoluautorkou a členkou odborné poroty ankety Realiťák roku.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account