Tulipan park Ostrava

ZFP Group zakládá vlastní dceřinné firmy a vytváří vlastní produkty. Reflektuje trendy trhu. Jednou z těchto společností je ZFP Investments, která zastřešuje ZFP realitní fond.

Audio záznam z workshopu si můžete stáhnout ZDE (MP3, 36,6 MB).

V roce 2013 přišla společnost ZFP Group s jednoduchou myšlenkou: “Staňte se podílníkem na nemovitostech a vydělávejte na nájemném.” Právě tato jednoduchost celého záměru umožňuje snadné pochopení ze strany investorů i obchodníků. A v konečném důsledku je důvodem úspěchu tohoto projektu.

“Klient si snadno představí, do čeho investuje a co mu přináší výnos,” popsal důvod úspěchu Miroslav Brožek, ředitel obchodní struktury ZFP Group. Do toho, čemu klienti rozumí, jsou ochotni dát více peněz.

ZFP realitní fond investuje do nemovitostí ve střední Evropě. Za rok 2018 dosáhl fond výkonnost 8,95 procenta. To je podle Brožka nejvyšší hodnota ve sledovaném období.

Společnost ZFP Investments vznikla v roce 2012. ZFP realitní fond oficiálně funguje od 17. června 2013, kdy získal posvěcení České národní banky. Za fondem a investiční společností stojí dva poměrně nesourodé subjekty: ZFP Akademie, tedy vzdělávací a zprostředkovatelská firma a specialista na správu aktiv IAD Investments, v jejímž portfoliu mj. najdeme nejstarší nemovitostní fond v rámci ČR a SR – Prvý realitný fond.

Proč jsme vybrali právě IAD Investments? Důvod je prostý: V jimi spravovaném realitním fondu nikdy nedošlo k poklesu hodnoty podílů.

Cílem ZFP realitního fondu je každoročně výnosem přesáhnout inflaci. A to se daří. Po dvou měsících existence se realitní fond dostal na druhou pozici na českém trhu co se velikosti týká, a to jak objemu investic, tak plochy i počtu klientů.

Investice klientů umožňují investovat do lukrativních nemovitostí. I při cenách v řádu miliard korun. Tyto nemovitosti lákají zajímavé klienty, kteří poskytují jistotu dlouhodobého nájmu.

Průměrná roční výkonnost ZFP realitního fondu za poslední tři roky je 6 procent.

ZFP realitní fond těží ze spolupráce se zprostředkovateli ZFP Group. Díky tomu může poměrně přesně predikovat příjmy a od nich se odvíjí i možnosti nákupu nemovitostí.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account