Společně spočítáme na jaké výnosové procento musíme cílit, když kupujeme investiční nemovitost. Ukážeme si praktické rady, jak dosáhnout co nejvyššího výnosu a především, jak nakoupit nemovitost pod cenou. Podrobně se budeme věnovat otázce za milion: vývoji cen nemovitostí. Sledujte další workshop konference REALITYfest, která se uskutečnila 8. listopadu 2021 v Praze.

Podcasty

Zvukový záznam  MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google Podcast a Pocket Casts.

Nela Kubasová

Majitelka projektu Realitní Shaker, realitní investorka a makléřka

Nelinou vášní je investování do nemovitostí. Svou první nemovitost si koupila ve 22 letech. Po pár letech praxe plných úspěchů, ale i drahých chyb se rozhodla vybudovat první velkou komunitu realitních investorů v České republice, kteří budou otevřeně sdílet své zkušenosti. Opustila perspektivní místo v korporátu Procter and Gamble a v roce 2015 založila projekt Realitní Shaker, čímž se její sen splnil. Dnes komunita sčítá mnoho stovek realitních investorů, kteří si dennodenně vzájemně pomáhají na cestě k finanční svobodě.

Doposud vzděláváním Realitního Shakeru prošlo již necelých 2500 investorů. Nela s kolegyňkou Ivou Birtovou pro investory také vyhledávají zajímavé investiční byty. V roce 2021 již zprostředkovali nemovitosti v hodnotě přes 130 000 000 Kč. Nově zakládají také správcovskou společnost.

Vše se snaží dělat zejména srdcem a tak, aby to všechny bavilo. Kvalita, dlouhodobá spolupráce a svoboda je rozhodně důležitější než kvantita. Nejde tedy žádnou tvrdou businessovou cestou, proto v jejich práci a komunitě panuje takřka rodinná atmosféra.

Nela je detailista a potřebuje se neustále posouvat, proto se od roku 2017 také baví klasickou makléřinou. Moc ráda se inspiruje skvělými makléři a razí cestu kvalitní prezentace a prodeje za maximální cenu. Nejvíce ji při tom baví, jak dokáže proměnit interiér díky home stagingu, na který má i vlastní sklad nábytku. Naopak jakmile na ni namíří kamera při videoprohlídkách, tak si vždy vyzkouší výstup z komfortní zóny.

Libor Váka

Realitní investor a konzultant

Libor Váka začal ve dvaceti letech podnikat. Posledních deset let investuje především do nájemních bytů. Jeho nemovitosti mají hodnotu přes 100 milionu Kč. Ve 32 letech vlastní více jak 100 bytů, s velmi nízkou zadlužeností 20 %. Vystupuje na akademické půdě, největších soukromých konferencích a zároveň poskytuje individuální služby svým klientům, kteří si ho najímají pro co nejefektivnější investování do nemovitostí.

Workshop se uskutečnil v rámci konference REALITYfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account