Ke dnešku je přes 720 000 lidí v exekuci a skoro 120 000 lidí se oddlužuje. Stále si myslíte, že to není příležitost k obchodu? Člověk, který se této disciplíně věnuje už patnáct let vás možná přesvědčí o opaku. Sledujte další workshop konference REALITYfest, která se uskutečnila 8. listopadu v Praze.

Podcasty

Miroslav Jonáš

Specialista na realitní právo, finance, investice, oblast exekucí, insolvencí a daní

Miroslav Jonáš podniká od vysoké školy, první firmu založil ve dvaceti letech. V roce 1998 založil se společníkem virtuální velkoobchod se stavebním materiálem a už v roce 2001 dokázali překonat obrat 100 milionů korun v prodaném materiálu. V roce 2005 založil se společníkem M&M reality holding a.s. a vzal si na starost mj. oddělení práva, financí a investic. Tomu se věnoval celých deset let a nasbíral nepřeberné množství zkušeností, zejména z oblasti exekucí, insolvencí a daní. Na podzim roku 2014, kdy všechny firmy holdingu dohromady dosahovaly hrubého příjmu kolem tři čtvrtě miliardy korun, se rozhodl odejít a začít se věnovat vlastním projektům.

V posledních letech stojí za mimořádně úspěšnými projekty, kterými jsou Realitní vzdělávací institut – lídr na trhu vzdělávání a certifikování realitních makléřů. A dále pak Českomoravský realitní fond a.a., který se zabývá nákupem a prodejem retailových nemovitostí. Zde uplatňuje zejména svoji specializaci na exekuce a insolvence.

Pavel Tomek

Jednatel společnosti ADOL Monitor

Od roku 2010 působil ve výkupu nemovitostí, oddlužování a nákupu nemovitostí z dražeb. Investoval prostředky jak vlastní, tak malé skupiny privátních investorů. Účastnil se desítek dražeb a celkově za téměř pět let realizoval více jak padesát nemovitostí. Tyto nemovitosti vykoupil/ vydražil a prodal v rámci realitního trhu celé České republiky.

V roce 2013, jako reakci na chybějící produkt na našem trhu, založil společnost Monitor dražeb. Ta se díky unikátní mapové aplikaci a ručně dohledávaným informacím stala jedničkou v monitoringu všech dražeb a aukcí. V roce 2017 se spojil se společnostmi ADOL a ABOR a nyní spoluvlastní a řídí společnost ADOL Monitor.  Ta již dodává informace nejen o dražbách, ale také o exekucích, insolvencích atd.

Workshop se uskutečnil v rámci konference REALITYfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account