Talk show Ženy v realitách s moderátorkou Ivanou Cikánkovou a čtyřmi realitními makléřkami se tentokrát odehrála přímo na konferenci REALITYfest, která se uskutečnila 8. listopadu 2021 v Praze.

Podcasty

Zvukový záznam  MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google Podcast a Pocket Casts.

Ivana Žďánská

Realitní makléřka

Vystudovala jsem Vysokou školu Ekonomie a managementu se zaměřením na finance a právo a kromě svých rodičovských povinností se již přes 20 let věnuji obchodu. Více jak 10 let jsem působila v mezinárodní společnosti NN životní pojišťovna na vedoucích a manažerských pozicích.  Po uplynutí první rodičovské dovolené jsem se již do korporátního světa nevrátila a věnovala se obchodu ve finančním sektoru. Po druhé rodičovské dovolené jsem přijala nabídku a začala se věnovat realitnímu obchodu, ve kterém působím dodnes, přesněji 2,5 roku.

Dráha realitní makléřky se stala mým velkým koníčkem, potkávám se s úžasnými lidmi a je to neuvěřitelná jízda. Jsem součástí příběhů mých klientů, kterým pomáhám plnit si jejich sny o bydlení a moc si vážím jejich důvěry, se kterou se na mě obracejí a se kterou mě rádi doporučují dál.

Realitní servis poskytuji na vysoké úrovni s lidským přístupem, empatií a 150 % nasazením a odměnou je mi hlavně všestranná spokojenost.

 

Nikol Ryantová

Realitní makléřka ve společnosti Keller Williams

Jsem spoluzakladatelkou kamenické společnosti, podařilo se nám od základů vybudovat firmu, která má stabilní postavení na českém trhu a tisíce spokojených zákazníků.

Oceňování nemovitosti a ekonomie byl již můj studijní obor. Chvilku to trvalo, ale nemovitosti s tím spojené si mě našly.

V realitách pracuji od února 2021, ale díky dlouhodobé tvrdé práci si nacházím mnoho spokojených klientů a přátel, kteří se mnou chtějí spolupracovat.

A právě díky své houževnatosti dostávám další zajímavé příležitosti. Jednou z nich je spolupráce s developerskou architektonickou společnosti Archinea de., kde se podílím na akvizicích a rozvoji společnosti v Čechách.

Již mnoho let jsem zapálená do práce, která mi dává smysl a tím reality a nemovitosti obecně jsou.

Anna Hatlapatková

Realitní makléřka

1) Za rok svého působení na realitním trhu prodáno 37 nemovitostí v celkové hodnotě cca 199.000.000 Kč.

2) Dokonalé využití potenciálu propojení realitních služeb s těmi profesionálními finančními.

3) Zároveň však stíhá být milující a pečující matkou dvou dětí a také manželkou.

4) Vyzná se v problematice vedení developerských projektů.

V roce 2015 spoluzaložil společnost JUSTO, která je realitní sítí se specializací především na právní podporu a vzdělávání. Je optimistou, který stále věří ve zlepšení realitní pověsti.

Zuzana Benedyktová

Realitní makléřka

Jmenuji se Zuzana Benedyktová, mnoho let jsem pracovala v hotelnictví a lázeňství. Mám devítiletého syna. V Bidli (tehdejším Hypocentru Modré pyramidy) jsem začala pracovat v roce 2014, kdy jsem byla ještě na mateřské dovolené. Byla jsem oslovena na pozici hypotečního poradce. Na této pozici jsem pracovala tři roky, velice mě práce bavila a byla jsem úspěšná, nicméně přišla nabídka zkusit práci s klienty při cestě za bydlením i z té druhé strany, a to na pozici realitního makléře. Brala jsem to jako výzvu. Od roku 2017 se tedy věnuji realitám. Jsem realitní makléřka. Tato práce mě naprosto pohltila, v současnosti buduji i vlastní tým realitních makléřů, kterých mám v týmu devět.

Realitní činnost neberu jako práci, je to můj životní styl.

Ivana Cikánková

Majitelka realitní kanceláře Gepard reality, členka dozorčí rady ARK ČR, zakládající členka a partner RVI ČR

Ivana je lektorka a konzultantka pro realitní trh (realitní kanceláře, makléře), aktivní realitní makléřka a zakladatelka projektů Ženy v realitách a Realitního vzdělávacího institutu.

Je absolventkou Karlovy univerzity, Fakulty tělesné výchovy a sportu. Svou realitní kariéru započala v roce 1998. V roce 2005 zahájila spolupráci na pozici obchodní ředitelky s realitní kanceláří kanceláří Mexx (vedení týmu až 80 makléřů, zvýšení obratu společnosti během jednoho kalendářního roku o 270 %, jen produkce v oddělení prodeje bytů stabilně 8–10 milionů Kč měsíčně).

Od roku 2007 byla spolumajitelkou značek Union Partners a Union Partners Centrála, které po jejím odchodu na mateřskou dovolenou byly úspěšně prodány. Založila a úspěšně vede projekt www.zenyvrealitach.cz – heslem projektu je „Přibližujeme společně svět realit lidem“.

Ivana je také autorka knih „Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem“, „Jak se nespálit při prodeji nemovitosti“ a online kurzu „Home staging v praxi“. Organizuje a realizuje vzdělávací akce pro makléře v ČR a na Slovensku.

Je spoluzakladatelkou Realitního vzdělávacího institutu a Odborných realitních konferencí, spoluautorkou a členkou odborné poroty ankety Realiťák roku.

Diskuse se uskutečnila v rámci konference REALITYfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account