Mým nejlepším životním nápadem bylo přesedlat z řad zaměstnanců a stát se OSVČ. Při dvou dětech je příjemné být pánem svého času a celý den si zorganizovat podle sebe.

Jaký byl váš nejlepší životní nápad?

Mým nejlepším životním nápadem bylo přesedlat z řad zaměstnanců a stát se OSVČ. Při dvou dětech je příjemné být pánem svého času a celý den si zorganizovat podle sebe tak, aby práce, domácnost, péče o rodinu (prostě vše) fungovalo a klapalo tak, jak má.

 

Jaký trapas/zážitek byste nechtěla znovu zažít?

Trapasů a nepříjemných zážitků jsem zažila určitě spousty. Momentálně mě nenapadá nic konkrétního, co stojí za zmínku.  To bude asi tím, že ty méně příjemné záležitosti se snažím z hlavy vytěsnit a pokud je možnost, určitě se podobným situacím snažím předejít, i když ne vždy je to v mých silách.

 

Koho/co máte nejraději?

Jsem rodinný typ, takže nejraději mám svou rodinu, svého partnera, své krásné dva syny, svoji maminku s nevlastním taťkou, mé dva sourozence.

 

Jaké je vaše oblíbené jídlo?

Nejsem žádný velký gurmán, ale moc ráda si pochutnám na jakémkoliv výborném jídle, ovšem mé nejoblíbenější jídlo, které miluju od dětství,  je od mojí maminky a jsou to pirohy plněné brambory s brynzou, s opečenou cibulkou na máslíčku.

 

Jaká je vaše vysněná dovolená?

Krásná představa je cesta kolem světa s mými nejbližšími, s cílem poznat nová místa a kouty naší planety, ochutnat místní speciality a důležitá poznámka: neřešit, jak dlouho vlastně taková dovolená potrvá.

 

Která kniha vás nejvíce inspirovala?

V poslední době je to kniha od Jakuba Trpiše s názvem VOLBA. Prolínají se v ní různé prvky, které vás donutí opravdu hodně přemýšlet nad svým životem.

 

Co je pro vás synonymum štěstí?

Spokojená a zdravá rodina, mít kolem sebe skvělé přátele a další lidi, spokojené klienty, úspěšně zrealizované obchody s pocitem dobře odvedené práce.

 

Co děláte pro své mentální zdraví?

Obuji si své běžecké boty a běhám. Mám ráda svůj čas, který věnuji sama sobě. Běhání mi pomáhá udržovat se nejen v kondici a dobíjet si baterky, ale především učí velké trpělivosti zachovat si v dnešní uspěchané době zdravou mysl a nadhled.

 

Jaké je vaše životní motto?

Ranní ptáče dál doskáče.

 

Řekněte jednu věc, kterou byste změnila v zákonech a proč (realitní/občanský a obchodní zákoník, stavební zákon apod.)

Určitě bych zjednodušila a urychlila postup při vydání stavebního povolení. V současné chvíli je to zdlouhavý proces, který se táhne několik měsíců, i přes rok.

 

Který obor byste nechala vystudovat své syny, pokud by se chtěli věnovat práci realitního makléře?

Pro práci realitního makléře není třeba mít vystudovaný nijak speciální obor, ale určitě by to nemělo být daleko od oborů jako jsou: obchod, marketing, management i nějaké právní základy. Pokud mé děti dostanou všeobecné vzdělání v širším spektru oborů, naučí se logicky uvažovat a přemýšlet, budou na sobě pracovat a posouvat se dále dopředu, naučí se ovládat všemi formami svůj rodný jazyk i cizí jazyk, budou mít aktivní postoj k řešení úkolů včetně odpovědnosti, trošku té empatie, lidskosti a selského rozumu, tak se v realitním byznysu určitě neztratí.  Je to o přístupu, o celoživotním vzdělávání, chtění a nemalou měrou k tomu přispějeme i my jako rodiče, co těm našim klukům dáme do základů.

 

Pošlete nám fotografii nemovitosti s nejvyšší cenou, kterou se vám podařilo prodat.

V realitách působím dva roky, prozatím jsem za nejvyšší částku prodala byt 3+kk v Kroftově ulici na Praze 5, jehož hodnota je 10 550 000 Kč.

 

Máte tip na úspěšného realitního makléře? Dejte nám vědět na redakce@realitaci-sobe.cz.

V poslední době mě nejvíce inspirovala kniha od Jakuba Trpiše s názvem VOLBA. Prolínají se v ní různé prvky, které vás donutí opravdu hodně přemýšlet nad svým životem.

Ivana Žďánská

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomie a managementu – obor Právo a kromě svých rodičovských povinností se již přes dvacet let věnuji obchodu a mému sportovnímu koníčku, kterým je vytrvalostní běh. Běhání mi pomáhá udržovat se nejen v kondici, ale především učí velké trpělivosti zachovat si v dnešní uspěchané době zdravou mysl a nadhled.

Mám ráda skvěle odvedenou práci a tak si velmi zakládám na profesionálním přístupu a špičkovém servisu, který Vám poskytnu od prvního podání ruky až po finální podepsání smluv a předání nemovitosti. Každá nemovitost si zaslouží perfektní prezentaci, což znamená samotná příprava nemovitosti na focení, homestaging, profi fotografie, video prohlídky, 3D vizualizace nemovitosti, příprava samotného textu k nemovitosti a spoustu další práce okolo. Vše má svůj smysl a mým cílem je prodat nemovitost za co nejvyšší možnou tržní cenu v co nejkratším čase.

Dráha realitní makléřky je mým koníčkem, potkávám se s Vámi – skvělými lidmi a je to neuvěřitelná jízda. Baví mě Vaše příběhy a vážím si Vaší důvěry při cestě za Vašimi sny, sny „o novém domově“. Ať už potřebujete realizovat prodej, koupi, či pronájem nemovitosti, poskytnu Vám servis na vysoké úrovni s lidským přístupem, empatií a 100% nasazením vše dotáhnout do zdárného konce.

Pokud se postavíte se mnou na pomyslný „start“, do cíle vás dovedu pozvolným a plynulým tempem, ke všestranné spokojenosti vždy s úsměvem a s pocitem dobře odvedené práce.

Sebehodnocení

Tah na branku 100%
Obchodní talent 150%
Marketing 100%

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account