Nevezmu nemovitost, pokud nevěřím tomu, že ji prodám. Protože když do něčeho investuju svůj čas a peníze, musím si být jistý, že to má smysl. Jinak bych zbytečně plýtval svojí energií a časem prodávajícího. A tak se přece úspěch nedělá.

Jaký byl váš nejlepší životní nápad?

Mým nejlepším nápadem bylo konečně začít dělat v oboru, kde si můžu realizovat všechno podle sebe. To ve financích nejde, ale v realitách ano. Reality mi dávají svobodu a volnost, můžu prodávat jak chci a pracovat s kým chci. Takže rozhodnutí přejít ze světa financí do světa realit a dělat to tak trochu jinak, bylo zatím moje nejlepší životní rozhodnutí.

Jaký trapas/zážitek byste nechtěl znovu zažít?

Maturita. O té se mi ještě občas zdá, školu jsem nenáviděl. Hrál jsem hokej, měl jsem individuální studium a prakticky za týden jsem se musel naučit všechno k maturitě. Jak dobře víte, tak naprostá většina věcí, co se ve škole učíte, je k ničemu, takže to už znovu zažívat nechci.

Koho/co máte nejraději?

Co se materiálních požitků týče, mám nejradši cestování. S rodinou cestujeme fakt často. Třeba odpověď na tuhle otázku píšu z letadla –⁠ zrovna letíme s manželkou na víkend do Španělska. No a to jsou přesně ty chvíle, které mám nejradši. Hlavně taky proto, že tady vedle nás neseděj ti dva démoni (naši dva synové). No a když bych si měl vybrat, koho mám nejradši, tak… Manželka mi kouká přes rameno, takže jak asi tušíte, správně bude jediná odpověď.

Jaké je vaše oblíbené jídlo?

Noky s vajíčkem a slaninou od mojí babičky. Možná to nezní jako nejvíc gurmánský zážitek, ale věřte mi, že to je to nejlepší jídlo pod sluncem. Aspoň teda pro mě.

Jaká je vaše vysněná dovolená?

Cesta kolem světa výletní lodí. Chtěl bych zažít tu svobodu být na dovče ne jen týden, dva, tři, ale prostě třeba půl roku. Nespěchat, být v klidu.

Která kniha vás nejvíce inspirovala?

Tak to bude Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla a Jak myslí milionáři od T. Harva Ekera. Doporučuju obě dvě, jsou super k tomu si uvědomit, že vše je jen o hlavě.

Co je pro vás synonymum štěstí?

Spokojenost, úspěch, pocit naplnění.

Co děláte pro své mentální zdraví?

Jak se říká: ve zdravém těle zdravý duch. Takže za mě je pro pořádek v hlavě potřeba udržovat i tu fyzickou schránku. Mám rád sport, dobrý jídlo a pomáhá mi i hodně spánku. No a zaručený recept na mentální pohodu je vyhýbat se blbům. Ale jak dobře víte, pracuju s lidma. Takže to vždycky bohužel nejde

Jaké je vaše životní motto?

Jeden krok zpátky, dva kroky dopředu.

Řekněte jednu věc, kterou byste změnil v zákonech a proč?

Rozhodně by mělo být standardem, že každý makléř musí mít exkluzivitu na prodej nemovitosti. Protože když jednu nemovitost prodává více makléřů, tak to prostě nefunguje.

Který obor byste nechal vystudovat syny, pokud by se chtěli věnovat práci realitního makléře?

Moji kluci budou rozhodně studovat obchodní akademii. Asi na práci realitního makléře není potřeba studovat žádnou speciální školu, spíš mít obecné povědomí a nějakou školu mít. Každopádně, moji kluci budou mít dobrého učitele na reality, život a vše čím se budou chtít zabývat. Ano, já jsem ten učitel.

Jakou nemovitost jste nabral a po čase už ani nevěřil, že ji prodáte?

Nevezmu nemovitost, pokud nevěřím tomu, že ji prodám. Protože když do něčeho investuju svůj čas a peníze, musím si být jistý, že to má smysl. Jinak bych zbytečně plýtval svojí energií a časem prodávajícího. A tak se přece úspěch nedělá.

Jakou konkrétní nemovitost s nejvyšší cenou se vám podařilo prodat?

Tak to byla Stará plynárna. Cena byla 29 990 000 Kč. Věřím, že do konce roku se mi částku podaří překonat.

Máte tip na úspěšného realitního makléře? Dejte nám vědět na redakce@realitaci-sobe.cz.

Mým nejlepším nápadem bylo konečně začít dělat v oboru, kde si můžu realizovat všechno podle sebe. To ve financích nejde, ale v realitách ano. Reality mi dávají svobodu a volnost.

Jiří Hanousek

realitní služby pro náročné

Jiří Hanousek se v českém obchodním rybníčku pohybuje už více než deset let. Zkušenosti s obchodem získával postupně – svoji cestičku si vyšlapával nejdříve ve stavebnictví, kde prodával garážová vrata a stínící techniku. Pak se rozhodl pro změnu a zamířil do oblasti finančních služeb. Tam se z úspěšného obchodníka stal úspěšný manažer. Ve své společnosti měl v dobách největšího rozpuku přes šedesát obchodníků. Ale jak sám říká – to byly ty „nudnější“ časy. Ta největší zábava měla teprve přijít.

Realiťák z Wall Street a nebo Kazma v realitách. Tak mu dnes mnozí přezdívají. A proč? To pochopíte, jakmile shlédnete jeho realitní videa. Prezentace Jiřího Hanouska je všechno možné, ale rozhodně ne tradiční nebo nudná. Někteří ji milují, jiní nenávidí, ale hlavně se o ní mluví. Není to ještě ani rok, co Jiří vnesl svěží vánek do konzervativních realitních vod, a přesto už zmínky o jeho prodejích začaly zaplňovat mediální prostor. Nemovitosti, které prodává, se dostaly do hlavního vysílacího času České televize nebo na stránky prestižního časopisu Forbes.

Pod hlavičkou Realitních služeb pro náročné zkrátka Jiří dělá to, co umí nejlépe – prodává.  Sebedůvěra a vysoké cíle mu rozhodně nechybí. Tohle všechno je prý totiž teprve začátek.

Sebehodnocení

Tah na branku 100%
Obchodní talent 100%
Marketing 200%

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account