Všichni mě od založení vlastní realitní kanceláře odrazovali. Máme za sebou skoro tři roky firmy a neuvěřitelně mě tato práce naplňuje a baví. Mám skvělý tým lidí, kde to funguje až nad očekávání.

Jaký byl váš nejlepší životní nápad?

Za mě jsou to dvě věci. První byl projekt Statek u Nás, kde s manželkou pronajímáme statek na svatby a firemní akce. Manželka mohla odejít z práce a o celý projekt se stará. Fungujeme již čtvrtý rok a máme vždy rok dopředu plno, když do toho nepočítám covidové měsíce, kdy muselo být zavřeno. Druhý životní nápad bylo založení vlastní realitní kanceláře. Všichni mě od toho odrazovali. Máme za sebou skoro tři roky firmy a neuvěřitelně mě tato práce naplňuje a baví. Mám skvělý tým lidí, kde to funguje až nad očekávání.

Jaký trapas/zážitek byste nechtěl znovu zažít?

Každý trapas a špatný zážitek vám dá něco nového do života. Kdyby všechno fungovalo, jak má a člověk se občas někde neztrapnil, tak by to byla nuda.

Koho/co máte nejraději?

Rozhodně cestování a moji ženu. Takže když cestujeme společně, užívám si to naplno. Vzhledem k mojí práci není tolik času, kolik bych chtěl, a o to víc si pak člověk váží těchto chvil. Vždy říkám, že nelituji jediné koruny utracené za cestování.

Jaké je vaše oblíbené jídlo?

Miluji dobré jídlo a restaurace, takže je toho více, ale kdybych měl vybrat jedno, tak to bude sushi.

Jaká je vaše vysněná dovolená?

Cestování po džungli, žádní turisté, žádný signál a divoká příroda.

Která kniha vás nejvíce inspirovala?

Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho. Přečetl jsem ji v devatenácti letech a ve spoustě věcech mi to pracovně ukázalo cestu.

Co je pro vás synonymum štěstí?

Dobrý a spokojený pocit někde tam uvnitř.

Co děláte pro své mentální zdraví?

Když jsem úplně KO, tak jdu sportovat. A je mi jedno, co je to za sport. U toho vždy vypnu tak, že se mentálně uklidním a vypustím z hlavy všechno, co tam nemá být.

Jaké je vaše životní motto?

Žiješ jenom jednou.

Až jednou přijde den, kdy to bude můj poslední den, chci si říct, že ten život stál kurva za to. Že jsem ho nepřežíval, ale žil.

Řekněte jednu věc, kterou byste změnil v zákonech a proč (realitní/občanský a obchodní zákoník, stavební zákon apod.).

Rozhodně, aby nemovitost mohla prodávat jen jedna realitní kancelář, a to na výhradní smlouvu. Přesně jako je to v jiných zemích. To, co se zde v tomto směru děje, je špatně.

Který obor byste nechal vystudovat své děti, pokud by se chtěly věnovat práci realitního makléře?

Pár škol u nás už má zaměření reality v osnovách, a třeba do té doby bude existovat vysoká škola realitní. 🙂 Ale moje děti rozhodně budou studovat školu, jakou budou chtít ony samy.

Pošlete nám fotografii nemovitosti s nejvyšší cenou, kterou se vám podařilo prodat (můžete přidat komentář).

Byl to velký komerční objekt, a to ještě na Slovensku. Věděl jsem, že to bude sakra těžké. Díky spolupráci s místní realitní kanceláří se vše dotáhlo do zdárného konce a všichni byli spokojeni. Cena byla v řádu desítek milionů a provize taky ušla 🙂

 

 

 

Máte tip na úspěšného realitního makléře? Dejte nám vědět na redakce@realitaci-sobe.cz.

Vysněná dovolená? Cestování po džungli, žádní turisté, žádný signál a divoká příroda.

Ondřej Jaroš

Jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate

V realitách se pohybuje od roku 2008. Působí jako jednatel ve společnosti Jaroš & Partners Real Estate, kde mám na starost 25 realitních makléřů. Věnuje se také externímu školení makléřů a manažerů po celé České republice. Aktivně se stále věnuje i realitám jako makléř. Je jedním ze spolumajitelů Realitního vzdělávacího institutu (RVI), který školí a vzdělává makléře po celé České republice. Pod Realitní vzdělávací institut také spadá Realitní Akademie, kde má pozici managera celého projektu.

Sebehodnocení

Tah na branku 98%
Obchodní talent 95%
Marketing 95%

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account