• Kam porostou ceny nemovitostí?
  • A jak to bude s nájmy?
  • Vyplatí se dnes koupit byt jako investici?

RealStat poskytuje výstupy a analýzy založené na skutečných cenových údajích z prodejů nemovitostí (KN data), a neopírá se o nabídkové ceny z realitních serverů.
Cenová mapa a její další využití pro realitní trh.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci.

Toto je záznam z odborné konference REALITYfest Podzim 2022. Společně s akcí FINfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

Lucie Náprstková

Obchodní manažer ve společnosti OctopusPro

Lucie se pohybuje na realitním trhu více než deset let. V OctopusPro pracuje na pozici obchodní manažerka, zároveň školí a přednáší na největších kongresech v České republice a na Slovensku.

OctopusPro

OctopusPro nově nabízí komplexní nástroj (RealStat) pro analýzu, interpretaci a vizualizaci realitních dat, které využívají banky, ministerstva, odhadci, soudní znalci a také realitních společnosti a makléři. Dále nabízí služby monitoringu realitního trhu soukromé inzerce, dražeb, hlídače nemovitostí nebo subjektů v insolvenci. Projekt CenovaMapa.cz poskytuje detailní a vizualizované informace o aktuální tržní ceně nemovitosti napříč Českou republikou.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account