Realiťáci-sobě.cz – to je docela samovysvětlující název, nemyslíte? 🙂

Myslíme si, že na českém trhu dosud chyběl specializovaný komunitní profesní web pro realitní makléře, jak je to obvyklé na vyspělejších trzích. Jistě, máme tady přeci realitní servery… Ty ovšem cílí převážně na klienty. Ale ruku na srdce: nepotřebujete si taky někdy mezi svými kolegy poklábosit třeba o interních profesních záležitostech, o kterých by někdy nemuseli úplně nutně číst všichni, kdo jdou náhodou kolem? A chcete mít k dispozici kompletní archiv zpráv, informací, doporučení a pouček?

Základní cíle webu Realiťáci-sobě.cz:

  • Dát prostor k vyjádření všem, kteří ve světě realitního poradenství něco znamenají. Realitním makléřům, hypotečním specialistům, pojišťovacím poradcům, právním konzultantům, ale také tipařům. Do realiťácké komunity však patří také developeři, finanční instituce, poradenské společnosti, jednotliví realitní specialisté a další partneři, jejichž aktivity se realiťáků významně profesně dotýkají.
  • Vytvořit web, který je určen výhradně pro cech realiťáků, a který je v nejlepším smyslu slova nezávislý.
  • Umožnit kultivovanou výměnu názorů, prodejního know-how a zkušeností mezi realiťáky.

Co v žádném případě NENÍ cílem tohoto webu:

  • Žádné zbytečné příkopy mezi realiťáky zastupujícími různé realitní instituce či poradenské společnosti. Všude je chleba o dvou kůrkách a žabomyší války realitnímu byznysu nijak neprospívají…
  • Žádné nefér výlevy, urážky, nadávky atd. směrem ke kolegům z vlastní branže! Ani když pracují pro konkurenci! Podobné postupy zde netolerujeme a budeme je postihovat.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account