NMN@Holešovice - Trigema

Developerská společnost Trigema vyprodala tento rok již třetí bytový projekt. Své zájemce si do poloviny letošního listopadu našlo všech 32 bytů bytového projektu NMN@Holešovice.

V 6podlažním domu Chytrého bydlení NMN@Holešovice jsou byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk, včetně dvou prémiových, které jsou v nejvyšším podlaží. Součástí vybavení jednotlivých bytů je nucené větrání v podobě rekuperace vzduchu a možnost inteligentního ovládání bytů. V koupelnách je pak mezi vybavením například i značka Villeroy & Boch. Projekt je také proto v kategorii Chytré bydlení Plus. Budova je zařazena do energetické třídy B – velmi úsporná.

Architektura domu bydlení NMN@Holešovice vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží mírně ustupuje do pozadí, což navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je rozlehlý vnitroblok, který slouží pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci. O závlahu těchto ploch se stará automatický systém napojený na akumulaci dešťových vod.

V přízemí domu jsou komerční prostory o celkové výměře okolo 200 m2 a v podzemním podlaží garážová stání. Areál leží v jižní části ulice Na Maninách pražských Holešovic. Tato čtvrť patří i díky své poloze blízko centru města k vyhledávaným místům k bydlení a trávení volného času. Podle dva roky staré ankety travel blogerů patří Holešovice mezi 15 nejvíce „cool“, tedy volně přeloženo „nejbezvadnějších“ čtvrtí v Evropě.

Výstavba bytového domu NMN@Holešovice začala loni na jaře a dokončena byla letos v létě. Investiční náklady činily necelých 200 milionů korun. Stavbu měla na starosti společnost Trigema Building.

Jedná se již o třetí projekt Chytrého bydlení, který v tomto roce společnost Trigema vyprodala. V červnu se prodal poslední byt projektu CSV@Řepy a na začátku listopadu bytového domu KLR@Plzeň.

„Poptávka po novém bydlení zůstává jak v Praze, tak v Plzni vysoká. To potvrzují naše letošní obchodní úspěchy. Aktuálně máme na našem projektu v Nuslích prodánu již více než třetinu a dalším našem plzeňském projektu V Zahrádkách necelou polovinu všech nabízených bytů,“ vysvětluje Petr Pospíšil, obchodní ředitel společnosti Trigema.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account